18. 6. jsme se vydali autobusem do Brna, kde jsme navštívili Anthropos, kasematy na Špilberku, katedrálu, zájemci i věž katedrály, viděli jsme brněnské kolo a draka na radnici i 2. největší Kostnici ve střední Evropě. Pochopitelně nesměl chybět rozchod. Domů jsme se vrátili vlakem.