Pro budoucí žáky ZŠ

Žáci přijatí do 1. ročníku pro školní rok 2022/23

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

na ZŠ Měřín pro školní rok 2022/2023

Zápis do 1. třídy se koná v úterý 5. dubna 2022 v jídelně Základní školy v Měříně v době od 13.00 do 16.00 hodin. K zápisu přijďte s dítětem, vyplněným dotazníkem (který vám škola předala) a rodným listem dítěte.

U zápisu nám sdělíte, zda budete pro svoje dítě žádat o odklad školní docházky. K povolení odkladu je nutné doporučení z pedagogicko-psychologické poradny a dětské lékařky  (stačí doložit dodatečně).

Mgr. Iveta Hlávková, ředitelka školy

DOTAZNÍK PRO RODIČE K ZÁPISU

Kritéria k přijímání žáků do 1. tříd na ZŠ Měřín

Jediným kritériem pro přijetí dítěte do 1. třídy je jeho trvalé bydliště. Přednostně budou přijaty děti z Měřína a těchto spádových obcí:

• Blízkov
  • Černá
  • Dědkov
  • Geršov
  • Horní Radslavice
  • Chlumek
  • Kochánov
  • Meziříčko
  • Milíkov
  • Netín
  • Nová Zhoř
  • Otín
  • Pavlínov
  • Pohořílky
  • Stránecká Zhoř

Třídy se naplňují do počtu 30 žáků.