Omlouvání žáků v elektronické žákovské knížce

Omlouvání žáků 

Vážení rodiče, v loňském roce jsme zavedli elektronické žákovské knížky a jejich používání se osvědčilo. Letos bychom chtěli úplně zrušit papírové žákovské knížky, a proto řešíme, jakým způsobem přistoupit k omlouvání žáků.  

Možná jste již obdrželi a nebo v nejbližších dnech obdržíte od třídních učitelů rodičovské heslo pro omlouvání svých dětí pomocí Bakalářů (podrobný postup najdete ve formátu PDF níže). Heslo držte prosím v tajnosti, abyste zabránili tomu, že si žáci budou psát omluvenky sami. Prosím vás také o občasnou kontrolu, zda se tak skutečně neděje.  


V Měříně dne 13. 9. 2022                                                                            Mgr. Iveta Večeřová, ředitelka školy


Manuál pro rodiče (omluvenky)