Informace k průběhu vyučování od 10. 5. 2021 (1. a 2. stupeň)

Na 1. stupni bude pokračovat již nastavená rotace: lichý týden – 1. - 3. třída, sudý týden – 4. - 5. třída podle rozvrhů platných od září 2020 včetně výuky náboženství. Upravený rozvrh 5. tříd zůstává – tj. ve středu pouze pět hodin. Testování žáků   - 1x týdně vždy v pondělí.

Na 2. stupni zahájí výuku 6. – 7. třída (lichý týden), příští (sudý) týden je vystřídá 8. – 9. třída. Vyučovat se bude podle rozvrhů platných od září 2020 včetně výuky náboženství. Testování žáků – 2x týdně vždy v pondělí a ve čtvrtek. V týdnu, kdy budou jednotlivé skupiny doma, bude probíhat distanční výuka formou on-line vyučování nebo zadáním samostatné práce. Toto rozhodnutí nechám na učitelích jednotlivých předmětů, žáci budou včas informováni. 

V rotaci budou na oběd automaticky přihlášeni žáci z daných ročníků a to ve dnech, kdy chodili v září a v říjnu, změny si předem domluvte s vedoucí školní jídelny p. Markovou na tel. čísle 732 384 993.

O tom, zda žáci 2. stupně kraje Vysočina nastoupí do školy v pondělí 10. 5. 2021, rozhodne definitivně vláda na svém zasedání ve čtvrtek 6. 5. 2021, proto berte tuto informaci jako předběžnou. O změně bych vás včas informovala.

 

V Měříně 4. 5. 2021                                                                          Iveta Hlávková, ředitelka školy