Informace k provozu školní družiny

Ve středu 1. 9. 2021 bude z provozních důvodů školní družina v provozu pouze od 6:45 do 8:00 h v bývalém 1. oddělení (přízemí 1. stupně). Kdo ponesete do školy vyplněnou přihlášku, můžete ji zde také odevzdat.

 

Od 2. 9. 2021 bude školní družina už v nové budově v obvyklé provozní době (ranní družina 6:15 – 7:40 h, odpolední družina 11:35 – 16:30 h). Vchod do nové budovy je na cestě k hlavnímu vchodu do školy.

 

Vzhledem k tomu, že školní družina bude mít samostatný vchod, doporučujeme pořídit dětem ještě jedny přezůvky se světlou podrážkou, pevně držící na noze, ve kterých by mohly děti i do tělocvičny. Z tohoto důvodu nedávejte dětem do školní družiny pantofle. Na přezůvky budou děti potřebovat sáček na zavěšení v šatně. Připomínáme i oblečení na ven u dětí, které budou bývat ve školní družině déle než do 13:00 h.


                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Eva Rozmarinová, vedoucí vychovatelka