Důležité upozornění pro rodiče 6.3.2020

 Vážení rodiče,

 obracím se na vás v souvislosti se vzrůstajícím nebezpečím ohrožení koronavirem a apeluji na vaši zodpovědnost. V případě, že během jarních prázdnin navštívíte se svými dětmi místa s vysokým výskytem tohoto onemocnění (zejména severní Itálii), postupujte dle doporučení Ministerstva zdravotnictví, které doporučuje z preventivních důvodů 14 denní karanténu.

 V Měříně 4. 3. 2020                                                 Iveta Hlávková, ředitelka školy

 

pdf 2 MB  -  informace pro občany (www.kr-vysocina.cz)

 

 

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitelky školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy v Měříně...

Dnes je 2. dubna 2020
Svátek má Erika