pdf 404 kB Jídelníček od 16. 9. do 20. 9. 2019

OZNÁMENÍ RODIČŮM A CIZÍM STRÁVNÍKŮM

Rekonstrukce školní kuchyně v ZŠ Měřín je těsně před dokončením.

V pondělí 16. 9. 2019 proběhne zkušební provoz, pro žáky a ostatní strávníky se bude vařit od úterý 17. 9. 2019. Z tohoto důvodu nebude v pondělí ještě odpolední vyučování, výuka skončí nejpozději ve 12. 30 h. Normální provoz kuchyně a vyučování podle rozvrhu poběží od úterý 17. 9. 2019.

Děkuji za pochopení a omlouvám se za komplikace tímto způsobené.

V Měříně 12. 9. 2019                                            Iveta Hlávková, ředitelka školy

UPOZORNĚNÍ - ZMĚNA ÚČTU PRO PLATBU OBĚDŮ

Z důvodu zrušení sběrného účtu Českou spořitelnou žádáme všechny strávníky platící přes účet, aby do

31. 10. 2018 změnili souhlas s inkasem pro platbu obědů na nový účet č.:

OBJEDNÁVÁNÍ  A  ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ PO INTERNETU

Od 1. 1. 2016 můžete využít nové služby - objednávání stravy internetem na aplikaci    www.strava.cz .

Přístupová data pro přihlášení do aplikace vám byla zaslána na váš e-mail. (V případě nedoručení nebo ztráty vám budou sděleny v kanceláři školní jídelny.) Na vašem e-mailu budete také informování o každé změně, kterou jste provedli v objednávání.

Aplikace Strava.cz  Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu jednoduše, kdykoli, odkudkoli a čímkoli. Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz.

Veškeré změny v objednávání na    www.strava.cz    budou možné do 14.00 hod. na další dny.

Ve výjimečných případech (náhlé onemocnění) je možné po dohodě s vedoucí ŠJ odhlásit oběd telefonicky na daný den ještě ráno od 5.45 - 6.15 hod. (tel. číslo 564 409 302, mobil 734 313 349).

Žák má nárok na dotovaný oběd (platí pouze výši finančního normativu na potraviny), je-li přítomen ve škole nebo pouze 1. den nepřítomnosti ve škole. Od 2. dne nepřítomnosti, pokud žák není odhlášený, má škola právo účtovat plnou cenu oběda (včetně mzdových a věcných nákladů).

Dnes je 16. zaří 2019
Svátek má Ludmila