Zpřístupnění obsahu Didakta.cz pro žáky zdarma

Vzhledem k současné situaci spojené s domácí výukou byl naší škole zaslán přístupový PIN k zpřístupnění obsahu Didakta.cz . Pro naše žáky jsou zdarma zpřístupněny všechny výukové programy, které má Vaše škola zakoupené v on-line verzi (přehled programů se otevře po přihlášení).


KE ZPŮSOBU PŘIHLÁŠENÍ PODALA SPOLEČNOST SILCOM MULTIMEDIA, s.r.o. TYTO INFORMACE:


PIN: QKJK

Pro přístup k výukovým programům na Didakta.cz si žáci musí nainstalovat naši aplikaci DidaktaCZ projektor z tohoto linku 

http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip

(pokud tak neučinili již na jaře 2020).


Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko "Zadat PIN" v levém horním rohu knihovny a zadat výše uvedený kód.

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.

PIN je platný 14 dnů, v případě prodloužení plošného uzavření škol jej automaticky prodloužíme.