Poslechy do AJ (nabídka pro domácí přípravu) 1.10.2020

Pro lepší domácí přípravu do AJ - na této adrese

https://elt.oup.com/student/project/?view=Standard&cc=cz&selLanguage=cs

najdete poslechy k vaší učebnici.

Stačí kliknout na příslušnou knihu, vybrat lekci a potom kliknout na tlačítko AUDIO. Zde se vám nabízí všechny poslechy k učebnici, seřazené podle strany. Na stejném odkazu najdete i procvičování gramatiky (tlačítko GRAMMAR).

  POKUD SE NEDAŘÍ NA VAŠEM POČÍTAČI ODKAZ OTEVŘÍT, zkopírujte si ho do schránky a vložte do vyhledávacího řádku u internetového prohlížeče. Druhou možností je, že pravým tlačítkem myši na odkaz kliknete a vyberete "otevřít odkaz".

 

 

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitelky školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy v Měříně...

Dnes je 20. října 2020
Svátek má Vendelín