Oznámení pro RODIČE v souvislosti s mimořádným uzavřením škol 11.3.2020

OZNÁMENÍ

Od pondělí 16. 3. 2020 bude i ZŠ Měřín pro žáky do odvolání uzavřena. Potvrzení pro čerpání ošetřovného na dítě do 10 let si můžete vyzvednout v kanceláři účetní v pondělí 16. 3. nebo v úterý 17. 3. od 7. 00 do 14. 00 h.  Možnost zadávání úloh  bude  projednána s  učiteli na  mimořádné poradě  v pondělí 16. 3., poté budou rodiče nebo přímo žáci kontaktováni svými třídními učiteli. Obědy budou dětem automaticky odhlášeny. Všechny změny a další důležité informace budou vždy včas vyvěšeny na tomto místě na webových stránkách školy.

 

V Měříně 11. 3. 2020                                                       Iveta Hlávková, ředitelka školy

                                                                                                      Tel. 730 104 183

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitelky školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy v Měříně...

Dnes je 1. června 2020
Svátek má Laura