pdf 146 kB  -  Jídelníček 20. 11. - 24. 11. 2017

OBJEDNÁVÁNÍ  A  ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ PO INTERNETU

Od 1. 1. 2016 můžete využít nové služby - objednávání stravy internetem na aplikaci    www.strava.cz .

Přístupová data pro přihlášení do aplikace vám byla zaslána na váš e-mail. (V případě nedoručení nebo ztráty vám budou sděleny v kanceláři školní jídelny.) Na vašem e-mailu budete také informování o každé změně, kterou jste provedli v objednávání.

Aplikace Strava.cz  Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu jednoduše, kdykoli, odkudkoli a čímkoli. Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz.

Veškeré změny v objednávání na    www.strava.cz    budou možné do 14.00 hod. na další dny.

Ve výjimečných případech (náhlé onemocnění) je možné po dohodě s vedoucí ŠJ odhlásit oběd telefonicky na daný den ještě ráno od 5.45 - 6.15 hod. (tel. číslo 564 409 302, mobil 734 313 349).

Žák má nárok na dotovaný oběd (platí pouze výši finančního normativu na potraviny), je-li přítomen ve škole nebo pouze 1. den nepřítomnosti ve škole. Od 2. dne nepřítomnosti, pokud žák není odhlášený, má škola právo účtovat plnou cenu oběda (včetně mzdových a věcných nákladů).

Dnes je 20. listopadu 2017
Svátek má Nikola