Zápis do 1. třídy 3.4.2018

Zápis do 1. třídy

na ZŠ Měřín pro školní rok 2018/2019

 

Zápis do 1. třídy se koná v úterý 10. dubna 2018 v jídelně Základní školy v Měříně v době od 13. 00 do 16. 00 hodin. K  zápisu přijďte s  dítětem, vyplněným dotazníkem /který vám škola předala/ a rodným listem dítěte.

U zápisu nám sdělíte, zda budete pro svoje dítě žádat o odklad školní docházky. K povolení odkladu je nutné doporučení z pedagogicko-psychologické poradny a dětské lékařky /nutné doložit do konce dubna/.

 

                                                                                         Mgr. Iveta Hlávková

                                                                                              ředitelka školy

pdf 183 kB  -  dotazník pro rodiče k zápisu do 1. tříd

 

 

Schránka důvěry

anonymně do rukou ředitelky školy.

Odběr novinek

automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

(spam ochrana)

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy v Měříně...

Dnes je 22. května 2019
Svátek má Emil