Zájezd do Londýna 20.12.2018

(informace)

Informace o plánovaném školním zájezdu do Londýna

Vážení rodiče a žáci,

naše škola plánuje v termínu 9. - 13. 6. 2019 poznávací zájezd do Velké Británie. Jedná se o pětidenní zájezd s ubytováním a stravováním v partnerských rodinách cestovní kanceláře, která zájezd zajišťuje (CK Scholare). Žáci jsou ubytování po 2 - 4 v jedné rodině.

Rodina zajišťuje nocleh a stravu (snídaně, večeře, oběd je formou balíčku), večery jsou plně v režii partnerské rodiny a žáci nemají možnost dům hostitelů večer sami opustit.

Doprava bude zajištěna autobusem, potom trajektem nebo Eurotunelem (dle možností). Po celou dobu je se skupinou průvodce CK. Cena zájezdu je 6 690,- Kč (záloha 2000,- Kč je splatná do 20. 1. 2019), v ceně je doprava, ubytování a stravování, služby průvodce a komplexní cestovní pojištění. V ceně nejsou vstupy (aktuální rozpis bude zaslán).

Žádáme Vás tímto o sdělení, zda se Vaše dítě zájezdu zúčastní, v tomto případě prosím odevzdejte závaznou přihlášku do 7. 1. 2019.

Za ZŠ Měřín

Mgr. Eva Blažková